• Simply
  • Safely
  • For Less

Tani wynajem aut

Wypożycz samochód w Rentis

Oddałeś auto do warsztatu, ale potrzebujesz samochodu, by dotrzeć do pracy? Na co dzień jeździsz komunikacją miejską, ale chcesz wybrać się w dalszą podróż? A może wolisz pojechać do Klienta bardziej reprezentacyjnym pojazdem niż Twój aktualny? Nasza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu pozwoli zrealizować każdy z tych celów. Znajdziesz u nas pojazdy cenionych marek, takich jak Lexus, Volkswagen, BMW, Toyota lub Mini. Wynajmij auto, by wygodnie poruszać się po mieście lub wybrać się na niezapomniane wakacje. Z naszej zróżnicowanej oferty z łatwością wybierzesz opcję, która spełni Twoje oczekiwania praktyczne i finansowe. Rentis to najbardziej elastyczna wypożyczalnia samochodu we Wrocławiu. Sprawdź naszą propozycję i zadzwoń pod numer +48 720 300 600 lub napisz na wroclaw@rentis.pl, by poznać więcej szczegółów. Możesz też przyjść bezpośrednio do biura Rentis. Nasza wypożyczalnia we Wrocławiu przyjmuje Klientów przy ul. Romana Dmowskiego 7. Serdecznie zapraszamy!

Wypożyczalnia Rentis we Wrocławiu. Dlaczego warto?

Mamy 100 000 zadowolonych Klientów, a duża część z nich wraca, gdy znów potrzebuje sprawdzonego auta. Dlaczego zaufało nam tak wielu kierowców?

  • Dysponujemy flotą wysokiej jakości. Nasza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu regularnie kontroluje stan techniczny aut i zamawia nowe modele. Dzięki temu masz pewność, że wynajmiesz samochód w doskonałym stanie. Maksymalny wiek naszych aut to 2 lata. Z Rentis bezpiecznie i wygodnie dojedziesz do celu.
  • Ograniczamy formalności i nie ukrywamy opłat. Szukasz wypożyczalni z Wrocławia, która jasno określa koszty i nie wymaga podpisywania góry dokumentów? Rentis to przejrzyste warunki umowy, a formalności zajmują maksymalnie 15 minut. Zamówienie możesz złożyć za pomocą strony internetowej, telefonicznie, e-mailowo albo w naszym biurze.
  • Zapewniamy stałe wsparcie Klienta. Przez cały czas możesz skontaktować się z naszymi pracownikami, by dopytać o szczegóły umowy lub zagadnienia techniczne. Nasza wypożyczalnia samochodu obsługuje Klientów w języku polskim i najbardziej popularnych językach obcych.

Sprawdzona wypożyczalnia aut we Wrocławiu

Działamy na rynku już ponad dekadę. W tym czasie dobrze poznaliśmy potrzeby naszych Klientów i dopracowaliśmy metody działania, by zapewnić maksymalną satysfakcję. Nie musisz się bać, że przepłacisz za wynajem. Jeśli źle oszacowałeś liczbę dni, możesz skrócić lub wydłużyć czas obowiązywania umowy. Nasza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu dopasuje się do Twoich planów. Nie musisz też cały czas jeździć tym samym pojazdem. Jeśli chcesz zmienić auto na inne, po prostu skontaktuj się z nami w trakcie obowiązywania umowy. Skorzystaj z Rentis, by wynajmować auta bez ograniczeń.

Wybrane modele z naszej floty w Wrocławiu

Innowacyjna gospodarka
EFRR